Rozpoznali jsme důležitost poskytování přesných a spolehlivých informací, proto investujeme do celé řady procesů certifikace. image

Zaměřeno na kvalitu: ISO 9001 certifikace

Procesy kvality naší společnosti, zákaznický servis, a procedury rozvoje produktu vyhovují a přesahují normy ISO 9001:2008 - první v podnikání s informacemi o vlastnostech kovů.

Zaměřeno na spolehlivost: Super struktura

Kromě zajištění kvality poskytnutých informací, Key to Metals AG poskytuje nejvyšší výkon služeb a spolehlivost.

Servery vrcholové kvality: Vyhrazených serverech řízených předními poskytovateli internetových služeb (hodnocených v světových Top 5 podle Gartner Report pro rok 2006) s 7Gbps spojením k datovému centru a 100% zárukou doby provozuschopnosti. Zrychlení z 20 na 140% v času odezvy je umožněno použitím Advanced Anycast Routing Technology, které zajišťuje rychlé a spolehlivé DNS spojení.

6x redundantní přístup pro maximální dostupnost: Tři stupně Nepřerušitelného Zdroje Napájení (UPS), dvojitý záložní elektrický generátor, redundantní procesory a 6x redundantní přístup do internetu přes Tier 1 světových provozovatelů.

Celosvětový okruh několikanásobné, bezporuchové sítě: Duální servery jsou fyzicky umístěné na různých kontinentech a napájené metodologií, která zajišťuje 100% bezvýpadkovou způsobilost.

Zaměřeno na bezpečnost: ISO 27001 certifikace

Jednoúčelové bezpečnostní zařízení: Jednoúčelový Cisco hardware firewall, řízený techniky Cisco a zvýšené monitorování portu pro vyšší bezpečnosti Vašich dat.

Nenarušitelná bezpečnost citlivých informací: Všechny Vaše citlivé informace jsou zpracovány v bezpečném prostředí, použitím nenarušitelné SSL 3.0 s vysokým, 128-bitovým kódováním a 1024 bit přenosem.

24x7 monitorování a záložní metoda: Technické měření pro bezpečnost a spolehlivost také zahrnuje zvýšené monitorování a síťový provoz, transakce opakované v realném čase pro zvýšení rychlosti obnovy, a trojnásobné zálohy fyzicky uchovávané v odlišných kontinentech.

Úplný závazek vůči ochraně Vašeho soukromí: Vaše informace jsou plně důvěrné, a naše politika soukromí je v souladu s EU Směrnicí 95/46 na ochraně osobních údajů a Direktiva 2002/58/EC o soukromí a elektronické komunikaci.

Zaměřeno na Vaše potřeby: Protřídní technická podpora

Inženýři a metalurgové Key to Metals AG mají zkušenosti a odborné znalosti, aby Vám pomohli s nejnáročnějšími otázkami identifikací kovů, jejich vlastností, vzájemného odkazování a všeobecných informacích o normách.

ZDARMA k dispozici pro naše zákazníky: našich 25 specialistů, nástroje databáze, obsáhlá off-line knihovna a desítky průmyslových a V&V zkušeností jsou k Vašim službám!