Sizlere kesin ve güvenilir bilgi sunmanın öneminin farkında olduğumuz için çeşitli sertifikasyon işlemlerine büyük bir yatırım yapmış bulunmaktayız. image

Kaliteye Odaklanın: ISO 9001 Sertifiakası

Şirket kalite politikamız, müşteri hizmetleri ve ürün geliştirme prosedürlerimiz ISO 9001:2008 standartlarında veya bu standartların üzerindedir -metal özellikleri bilgi sektöründe zirvededir.

Güvenilirliğe Odaklanın: Üst Yapı

Sağlanan bilgi kalitesini garantilemenin yanı sıra, Key to Metals AG sizlere en yüksek servis performansını ve güvenceyi de sağlamaktadır.

Üstün kaliteli servis sunucuları: Servis sunucuları, veri merkezine 7Gbps bağlantı hızı ve %100 hizmet garantisi ile öncü internet servisleri tarafından desteklenmektedir (2006 Gartner Raporuna göre dünyada ilk 5 içerisindedir). Ayrıca %20-140 arasında ivme ile karşılık alabileceğiniz hızlı ve güvenli DNS bağlantıları sağlayan Advanced Anycast Routing Teknolojisini kullanmaktadır.

6x hızda yüksek erişim: Üç Aşamalı Kesintisiz Güç Kaynağı, çift yedeklemeli güç jeneratörü, yedeklemeli işlemci desteği ve Tier 1 global servis sağlayıcıları ile normalden 6x fazla İnternet erisimi.

Yinelenmiş global ve güvenceli ağlar: Fiziksel olarak farklı kıtalarda konumlandırılmış çift katmanlı servis sağlayıcıları ve güçlü metodolojileri %100 sorumluluk sağlamaktadır.

Güvenliğe Odaklanın: ISO 27001 Onaylı

Özel güvenlik gereçleri: Cisco teknisyenleri tarafından yönetilen ve verilerinizin daha yüksek seviyede güvenliği için arttırılmış port görüntülemesi sağlayan özel Cisco donanımı güvenlik duvarı.

Hassas bilgilerin kırılamaz güvenliği: Tüm hassas bilgileriniz yüksek 128-bit kriptolama ve 1025 bit kırılamayan SSL 3.0 kullanılarak güvenli bir ortamda işlenmektedir.

7x24 görüntüleme ve yedekleme politikası:Güvenlik ve güvenilirlik ölçütlerimiz olarak, yüksek görüntüleme ve ağ trafiği ile sürekli yedeklenen günlük işlem hacmi ve farklı kıtalarda konumlanan veri merkezlerimiz gösterilebilir.

Özel bilgilerinizi korumada tam güvenlik: : Bilgileriniz tamamen güvenlidir; gizlilik politikamız AB Veri Koruma Direktifleri 95/46 ve gizlilik ve elektronik iletişim direktifleri 2002/58/EC gereğince güvence altına alınmıştır. Veri koruma standartlarımız detaylı ve titiz bir çalışmanın ürünüdür.

İhtiyaçlarınıza Odaklanın: Dünya Standartlarında Teknik Destek

Key to Metals AG mühendisleri ve metalurji uzmanları sizlere ihtiyacınız olan metal tayin, özellik, çapraz referans ve genel standart bilgilerini sunabilecek yeterli tecrübe ve donanıma sahiptirler.

25 uzman çalışanımız, veritabanı hizmetleri, kapsamlı çevrimdışı kütüphanemiz ve yılların endüstriyel ve AR-GE tecrübesi müşterilerimizin ÜCRETSİZ olarak hizmetindedir!